Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #560356

Lehet megöregedtem

De mint mondtam, pont ezekre a megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.

Ezért nem kell írnom.

Teljesen egyszerű. Rengeteg szabadidőm szabadult fel amióta nem írok, és még nem is okoskodnak az írásomra.

Majd más is eljut ide. Aztán a fórumok befagynak, leapadnak.