Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #560356Lehet megöregedtem
De mint mondtam, pont ezekre a megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.
Ezért nem kell írnom.
Teljesen egyszerű. Rengeteg szabadidőm szabadult fel amióta nem írok, és még nem is okoskodnak az írásomra.
Majd más is eljut ide. Aztán a fórumok befagynak, leapadnak.