Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #560285

Hello Hathor.

Azért én bízom benned....jók voltak a grafikonjaid, és jól átlátod a piacokat szerintem.

persze mi sokszor egymás ellen megyünk, meg a többiek is egymás-egymás ellen...de hát ha mindenki egyetértene akkor ez nem a tőzsde lenne.

Kitartás, és sok pénzt...én mindig bízok benned :-)))