Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #560285Hello Hathor.
Azért én bízom benned....jók voltak a grafikonjaid, és jól átlátod a piacokat szerintem.
persze mi sokszor egymás ellen megyünk, meg a többiek is egymás-egymás ellen...de hát ha mindenki egyetértene akkor ez nem a tőzsde lenne.
Kitartás, és sok pénzt...én mindig bízok benned :-)))