Re: nincs cím 2012. szeptember 11. 16:58 BudFox Előzmény: #551117 akkor már menjen jó magasra...ha lehet holnap reggel....mert ez a kifulladást jelentené.. vagy nem holnap, de hamarosan..gyorsuló, exponenciálisan emelkedő szakasz mindig a kifulladást jelzi