Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #551117

akkor már menjen jó magasra...ha lehet holnap reggel....mert ez a kifulladást jelentené..

vagy nem holnap, de hamarosan..gyorsuló, exponenciálisan emelkedő szakasz mindig a kifulladást jelzi