Re: nincs cím 2012. szeptember 11. 15:23 BudFox Előzmény: #550992 mert örömködni jóóóó :-))) majd mi lesz október elején...amikor közzé teszik hogy 107-108-109 % -ra túlteljesítettük már az egész éves hiánycélt..azt nem tudom :D