Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #551125Ha holnap nagyon happy lenne minden a németek miatt, akkor a promt elmehet akár 19K-ig is, hati pedig talán 19.200 környékére. Ez a legoptimistább forgatókönyv nálam. Onnan viszont szeritem mindenképpen indulni fog egy korrekció, akármilyen bika is ez a piac, első lendületből nem hiszem hogy tovább tudna robogni.