Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #550982

igy igaz,én is igy látom,sőt 19500-20000es tartományba való felszúrást is elképzelhetőnek tartom,én onnan kezdeném a shortot építeni,persze kül és belpolitika függő a dolog