Re: nincs cím 2012. szeptember 11. 16:04 BudFox Előzmény: #551043 én lezártam még 18.800 alatt a shortokat...áh...még nem jött el a short ideje.....kivárom. nem gond. nagyon menni akar had menjen....de nélkülem...fel.