Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #551043

én lezártam még 18.800 alatt a shortokat...áh...még nem jött el a short ideje.....kivárom. nem gond.

nagyon menni akar

had menjen....de nélkülem...fel.