Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Magyarország

Nemet

#865488 Ibiza Előzmény: #865482

ezt ugatom, az embernek vannak értékei, tudása, tegye a saját dolgát, tegye azt amihez ért de azt 100%osan. Ha mindenki ezt tenné akkor nem itt tartanánk és tartana a világ.
Ha meg nincsenek ilyen tulajdonságai akkor marad a falka és ugathatja a holdat.
Jó dolog ha az ember hazájának normális vezetői vannak, rossz látni ha valamilyen ócska csürhe vezeti.

Nemet

#865487 prfecó Előzmény: #865486

cca 5 évvel ezelőtt , most Pesten keresgélnek, csődbe levő kiskocsmat .Üzletileg elég rázós is inkább Hollandiába elő lányomnak bérlek egyet, kint. 2 év alatt perfekt öl megtanult hollandul , visszament szakmájában személyi edző, tréner , wellness. Persze tanulni , nyelv , lakást venni nem bérelni. Ha lehet vállalkozásba fogni , mert auslander maradsz vagy főnök vagy

Nemet

#865486 Koffein Előzmény: #865484

ja per hó, így is jó árnak tűnik... most így covid alatt hogy megy? átáltatok házhozszállításra?

Nemet

#865485 Koffein Előzmény: #865478

2250 euró per év a kiskocsma? ne mérgesíts... hogy ilyen boltot nem fúj az élet elém.. :)

úgy gondolom, hogy Orbánt, meg a mindenkori kormányt le kell szarni, a vállalkozó, főleg, mi akik napi szinten toljuk a tőzsdét, tudjuk, hogy az alkalmazkodás a lényeg, tök mindegy, milyen kormány van, alkalmazkodni kell.. nézd meg mi van beloruszoknál, elűzték? lófaszt.. ukránoknál? történ nagy változás? fenét... usa? fegyverezzék le a rendőröket mozgalom? nézzük meg 4év múlva, mennyire lettek lefegyverezve.. :)

a lényeg, változni kell a korral, aki befeszül az szív, aki alkalmazkodik az új feltételekhez, az túlél..

Nemet

#865484 prfecó Előzmény: #865483

havi2250 EUR egy évre , de benne van kuka , felújítás levonható közös megegyezéssel. Mondjuk nem kicsike kocsmacska , de nincs Michelin csillagos konyha. Van snassz , sor , közelbe a konzummánia rész, jó hely

Nemet

#865482 Koffein Előzmény: #865474

teljesen igazad van, ezek egyéni sorsok, ki mennyit tanul, munkát tesz bele, ahogy olvasom, egyet értük aki kimegy csupasz seggel, német nyelvtanulás nélkül, az kb 1200-1500 körül rak össze havonta. más kérdés, hogy egyedül, vagy párba van, mert ha van egy párja, aki ugyancsak dolgozik, akkor duplázódik a mininál összeg... plusz túlórák, ha átlag felett akar keresni...

én is sokat járok ki németbe, anyám kint él münchenbe, haverok stuttgartba, ha nem is 3havonta, de fél évente egy egy hónapra megjárom magam.. már jól élnek, láttam honnan indultak, anyám egyik albérletét én újítottam fel.. a fürdőbe a lefolyó víz szivárgott, akkorra lyuk volt, hogy a kád alatt ki lehetett látni az utcára, tulaj leszarta, azt mondta, ha nem tetszik neki, akkor ki lehet költözni, kétszer ennyiért kiadja menekülteknek s akkor az állam megcsináltatja.. jó helyen volt, s mivel anyám kért, ezé átmenetileg meg lett csinálva, a lényeg már máshol lakik jobb körülmények közt...

Nemet

#865481 Ibiza Előzmény: #865478

évi 2250eur egy évre a kiskocsma herélése/bérlése?
Vagy egy évre bérelted havi 2250ért?

Nemet

#865478 prfecó Előzmény: #865474

elírtam Drezdaban kibéreltem 2250 EUR egy évre egy kiskocsmát , ment 6-12 EUR sor , zweibelilt, csülök , sosperec , Zeiss e leberkase és a nemet adóhivatal nem fog meg . Tudod az unokám tanítását is finanszírozni.

Orbántól személy szerint debattornek tartom , nemi magyaros beütés. Egyébként szarnak rá mit csinál a kis magyar szemétdombon csak ne lépjen rá a nagyok lábára. Most valószínűleg ki utaljak a nagyfiúk tereperol és nem kapja meg a könyöradomány lopási lehetőséget. Azonnal kiderül lukas a nadrág , meztelen a király

orbánt ki lehet pattintani????

#865475 Koffein Előzmény: #865465

Hát igen, mostanra Schifferbe csalódást látok. Bírom, nagyon jó arc, jól látja a dolgokat, és ki is mondja a véleményét és beleáll a dolgokba... habár is számtalanszor elmondta, elszámolta magát, rossz emberekkel vette körül magát, pl Karácsony s társai, akik léptek az egyéni karrier érdekébe, szétverték a pártot, felültek egy hullámra. Volt akinek sikerült, volt akinek nem.

Ebből is látszik, hogy mennyire számít, hogy kik veszik körül az adott párt vezírt, hogy tudja a egyéneket ösztönözni, munkára bírni, hogy a cél érdekébe húzzanak... nem sokan képesek erre.. lásd Merkel utódlás, keresik, keresik, de nem találják, az igazit..

Nemet

#865474 prfecó Előzmény: #865446

Családom okán 3 havonta Németország volt keleti részen sokat tartózkodom. Saját szememmel látok ,hallok. Haverom van ismerem 1360 EUR dolgozó magyar hentestől , aki magyar vállalkozó által dolgozik nem tud csak magyarul. Ismerek magyar villanyszerelő + könyvelő feleséget perfekt nemetttel kisvállalkozó havi 10000 EUR.

Mondjuk szaktudás nélkül nyelvtudas nélkül jó ha 1500 EUR osszekalapal. Miután 3 unokám el nemet és holland területeken az bölcsőde , óvoda , iskolai árakat és szolgáltatásokat össze tudom vetni. János és kiherélnek egy kiskocsmák havi 2250 EUR és lengyel , moldáv személyzettel megtudom keresni a tisztességes életemet később is. Nemet , angol , dutch mondjuk alapvető követelmény napi 12-15 óra. Aki dolgozik könnyen meg el

orbánt ki lehet pattintani????

#865472 Ibiza Előzmény: #865448

Szerintem messzebbre lép orbán, egy eus megbízott lesz. De ott lesz a háttérben.

orbánt ki lehet pattintani????

#865469 Koffein Előzmény: #865465

Merkel mama más, ő azé Putyin szinten van, együtt indultak, ismerik a dörgést a világba :) kevés ilyen klasszikus politikus van... lehet anno az nszk.ba dugtak is :P ismerik egymás mozdulatát, sakk játszma, ami köztük folyik...

orbánt ki lehet pattintani????

#865468 Koffein Előzmény: #865465

direkt, nem írtam Hadházyt és Széllt, ők azért járnak külön úton, mindegyik párttól, hogy 22-ben, talán, talán, újra megválasszák őket és a millió felletti fizu jöjjön...amit csinálnak vicc, kapkodnak, nyalnak, össze vissza, annak akit eléjük fúj a szél... habár ez privát vélemény, mindenki másként látja :)

orbánt ki lehet pattintani????

#865465 Ibiza Előzmény: #865458

Fekete győr az egy kifejezetten macska jános, karakter nélküli kismókus. Nem fogadja el senki vezetőnek. Egyszerűen nem erre született.
A vezetőknek létezik egy kisugárzásuk ami miatt a többiek elfogadják.
Szét taktikázhatja magát a csóka akkor sem jut előre.
Merkel olyan, hogy mond valamit utána leveszi a közhangulatot és azonnal alkalmazkodik.
Biztos okos meg sok tanfolyamot elvégzett és kap instrukciókat de ez nem kívánságműsor.
LMP kirúgta egyetlen lehetőségét a Schiffert. Szerintem ő nem akarta a mocsokhadjáratot és a nagy összeborulást, nem véletlen.
hadházik kerülnek a frontvonalba? ne vicceljünk egy ilyen jellemtelen sz@rzsák 2perc alatt kellene, hogy repüljön.

libernácik világhatalomra törekvés

#865463 Koffein Előzmény: #865457

van benne igazság. nézzük meg azt is, hogy fb, twittert a multik bezsarolták és ha nem léptek volna a közösségi média guruk, akkor trump behúzza...és így is, majdnem behúzta, ha a költségeket nézzük, azon felül, amit nem költöttek el a multik mennyi is biden mérlege? mert úgy korrekt, ha odatesszük a cola, unilever stb cég marketing büdzsé megvonását is az fb twitter fele...

orbánt ki lehet pattintani????

#865458 Koffein Előzmény: #865452

Persze, de nézd meg az új feltörekvőeket,

Fekete Győr Andrást, nagyon vigyáz mit mond, megméri, hogy mit gondol a szavazóbázis és után mond egy konkrét véleményt,

Jakab Péter, egy kormányváltó párt utolsó rúgása, karaktertelen, vergődő személyiség,

a Feri, az Feri, nagyon jól tolják, a marketing zseniális, figyeljétek meg az üzeneteket, amit tolnak az átlag polgár fele pl rtl-en keresztül... zseniálisan fogalmaznak... a dk az új mszp..

ha már mszp, az ajtó lefejelő Ágnesen kívül más eszembe se jut, annyira jelentéktelenek..

Lmp-ről ne is beszéljünk, olyan érzésem van a mostani lmp-vel kapcsolatba, mint amilyen az mdf utolsó rúgásakor volt Ibolyka után.. volt egy utolsó rúgása oszt kimúlt...