Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Koffein Előzmény: #865442

igen, így van ez :)

amúgy mókásak, mondja haver, hogy kimegy az átlag magyar, kap 1500eurót, egy hónap után egyből hitel, vesz egy bmw-t, mercit, hogy itthon tudja verni mellét.. na mindegy...

@prfecó: dokik, tanárok más, átlagról írtam, nem mindenki doki, s tanár, sokan kimennek pucér seggel, hogy majd németo.ba megszedik magukat, majd rádöbbennek, hogy nyelv nélkül, végzettség nélkül lófaszt sem érnek, nekiindulnak a német életnek kb 1200-1500eurós fizuval, laknak kb.30nm-en, matracon nyomorognak, de a bmw hitelre, meg iphone az megvan, hogy mutassák, amikor hazajönnek, hogy most már urak/asszonyok, a nyálverés megvan.. vicc

haver építőiparba dolgozik, akkor kapnak 3e-et, ha 12 órában tolják, plusz hétvége és nem magyar szabvány szerint kell dolgozni, hanem német. mondja, hogy a német a melót addig nem veszi át, amíg nem tökéletes, mondja egy fürdő csempézést, ami magyar szemmel 100%os, 20 különálló pontba foglalta össze a német, hogy hol milyen hibák vannak, s az egészet kezdhették elölről.. tudom, sokan, sok mindent mondanak, média, emberek, de sokszor a valóság más, mint amit mondanak..

van egy másik haver, irodán dolgozik, mondja, első a német, ha a külföldi/magyar kétszer annyit dolgozik, de a német hozza a minimált, akkor is a német van előléptetve, mert a német, a németet sokkal jobban pártolja, nem egyenlő az elbírálás...

nem tudom, hogy milyen jövedelem értékről beszélsz, kérdem ismerősöket, azt mondják, hogy még semmilyen kedvezményt nem kaptak a német államtól, a német nyelviskolán kívül... erről a lakbérről nem is tudnak, talán munkanélküliek kapnak ilyet elmondásuk szerint :)