Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#864020 matgab Előzmény: #864000
FRED Graph Observations
Federal Reserve Economic Data
Link: https://fred.stlouisfed.org
Help: https://fred.stlouisfed.org/help-faq
Economic Research Division
Federal Reserve Bank of St. Louis


2020-01-01 4 173 626
2020-01-08 4 149 544
2020-01-15 4 175 850
2020-01-22 4 145 912
2020-01-29 4 151 630
2020-02-05 4 166 707
2020-02-12 4 182 689
2020-02-19 4 171 570
2020-02-26 4 158 637
2020-03-04 4 241 507
2020-03-11 4 311 911
2020-03-18 4 668 212
2020-03-25 5 254 278
2020-04-01 5 811 607
2020-04-08 6 083 141
2020-04-15 6 367 887
2020-04-22 6 573 136
2020-04-29 6 655 929
2020-05-06 6 721 420
2020-05-13 6 934 227
2020-05-20 7 037 258
2020-05-27 7 097 316
2020-06-03 7 165 217
2020-06-10 7 168 936
2020-06-17 7 094 690
2020-06-24 7 082 302
2020-07-01 7 009 040
2020-07-08 6 920 716
2020-07-15 6 958 604
2020-07-22 6 964 755
2020-07-29 6 949 032
2020-08-05 6 945 237
2020-08-12 6 957 277
2020-08-19 7 010 637
2020-08-26 6 990 418
2020-09-02 7 017 492
2020-09-09 7 010 614
2020-09-16 7 064 475
2020-09-23 7 093 161
2020-09-30 7 056 129
2020-10-07 7 074 649
2020-10-14 7 151 426
2020-10-21 7 177 265

dax

#864015 Lenthor Előzmény: #864013

Még egy lehetőség:

ATH-ról nagy "A" hullámot be lehet úgy számozni, hogy a-b és utána öt hullámos "c"

Most a nagy "C" -nél is be lehet, hogy először volt a-b és most vagyunk az öt hullámos "c"-ben.

https://invst.ly/slp7k


dax

#864013 Lenthor Előzmény: #864012

Nem tudom, hogy megvolt-e a "iii" hullám.

Reggel óta ezen gondolkodom. A hullámszerkezet alapján kijönne a "iii" és "iv". hullám és most lehetnénk az "v". hullámban.

De, amiért vakarom a fejem, hogy ebben az esetben rövidnek tűnik a "iii". hullám.

https://invst.ly/sloun


dax

#864011 Lenthor Előzmény: #863852

Lenthor Előzmény: #863794

Csak akkor, - ha a nagy "C" öt hullámos és a maximális eséseket kihasználja, akkor mehetne mélyebbre!

Ebben az esetben:

- a "iii" hullám alja lehetne 12.214

- a "iv" hullám 12.522

- és az "v" hullám 12.038-12.050

https://invst.ly/siqnj

______________________________________________

Nem is olyan rossz!

Október 20.-án 12.781-nél tettem be.

Frissítése lehetne:

https://invst.ly/slo2k


dax

#864000 Lenthor Előzmény: #863999

Csak megjegyzem:

Állandóan írtátok, hogy a FED és az EKB folyamatosan nyomtatja az ingyen pénzt és nem engedi, hogy az indexek bezuhanjanak.

Különösen nem engedik (Trump) a választások előtt.

Akkor most hol volt a FED és az EKB ingyen pénze?

Miért nem fogta meg az esést?

Korábban is írtam, hogy persze kissé beavatkozik, bajban lévő cégeknek vesz egy kevés részvényét, de ha megállította az esést és elhitette a befektetőkkel, hogy minden rendben, már dobja is lassan a piacra a papírokat.

De, ha minden papír elkezd esni, akkor már nem tudnak mit tenni.

dax

#863997 Lenthor Előzmény: #863996

Sziasztok, jó reggelt!

Nem is akartam betenni, de már ez sem lehetetlen, hogy naposon elindult egy öt hullám lefelé.

Még nincs megerősítve!

Ha, már a 3. hullámban lennének nagyon nem mehetne 12.270-12.330 fölé és onnan további esés jöhetne.

De, egyelőre csak mint lehetőségre számítsunk.

A "halálkereszt" aggodalmam kezd megvalósulni!

https://invst.ly/sllfo