dax
Lenthor Előzmény: #864012Nem tudom, hogy megvolt-e a "iii" hullám.
Reggel óta ezen gondolkodom. A hullámszerkezet alapján kijönne a "iii" és "iv". hullám és most lehetnénk az "v". hullámban.
De, amiért vakarom a fejem, hogy ebben az esetben rövidnek tűnik a "iii". hullám.
