Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #864012

Nem tudom, hogy megvolt-e a "iii" hullám.

Reggel óta ezen gondolkodom. A hullámszerkezet alapján kijönne a "iii" és "iv". hullám és most lehetnénk az "v". hullámban.

De, amiért vakarom a fejem, hogy ebben az esetben rövidnek tűnik a "iii". hullám.

https://invst.ly/sloun