dax
Lenthor Előzmény: #863999Csak megjegyzem:
Állandóan írtátok, hogy a FED és az EKB folyamatosan nyomtatja az ingyen pénzt és nem engedi, hogy az indexek bezuhanjanak.
Különösen nem engedik (Trump) a választások előtt.
Akkor most hol volt a FED és az EKB ingyen pénze?
Miért nem fogta meg az esést?
Korábban is írtam, hogy persze kissé beavatkozik, bajban lévő cégeknek vesz egy kevés részvényét, de ha megállította az esést és elhitette a befektetőkkel, hogy minden rendben, már dobja is lassan a piacra a papírokat.
De, ha minden papír elkezd esni, akkor már nem tudnak mit tenni.