13.170-13.185-ös csúcs???

A fej-vállnak 12.717 környéke lenne a célár, mint amit reggel betettem shortos útiránynak.
Ha 15 percesen visszamegy 12.915 környékére, akkor egy fej-váll is lehet belőle.
Nem megy az Investing, ezért nem tudom berakni.
13.181-13.197 érdekes lehet.
Le is fordulhat, de ha áttöri, akkor csak vicc volt a tegnapi esés.
Szia Lenthor! Ék alján úgy néz ki konszolidálódik (E pont...?), ha ezt megerősíti, akkor onnan fel a diagonál felső szárához - szerinted? / Szerintetek?
Vix is akkorát ment, hogy a kitörési szintjét vissza kellene tesztelnie - ráadásul III. n.é. zárása lesz - nem gondolom, hogy a nagy esés mostanra és elnökválasztás elöttre időzítenék, de bármi lehet már itt...
Sziasztok, jó reggelt!
Nagyon bizonytalan a helyzet!
A shortos változat, hogy lemegy a napos ék aljára 12.800, majd 12.700 alá.
Longos változat:
13.070 felett:
- 13.115-13.135 felette
- 13.165-13.181 felette
- 13.220-13.247 - utána 13.320 felé, de majd meglátjuk.

Ilyen több mint 400 pontos esés után illene felpattania mint egy összenyomott rugónak, de nagyon érezhető az erőtlenség.
Hát még a Spx 3450 ,én 3478 kaptam el ....de esésnek tűnik a jövő hét
Talán megállt az esés. Egy longot 13-nál bekötöttem, remélem hogy első szuszra elmegy 160-180-ig.