Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #863996

Sziasztok, jó reggelt!

Nem is akartam betenni, de már ez sem lehetetlen, hogy naposon elindult egy öt hullám lefelé.

Még nincs megerősítve!

Ha, már a 3. hullámban lennének nagyon nem mehetne 12.270-12.330 fölé és onnan további esés jöhetne.

De, egyelőre csak mint lehetőségre számítsunk.

A "halálkereszt" aggodalmam kezd megvalósulni!

https://invst.ly/sllfo