dax
Lenthor Előzmény: #863996Sziasztok, jó reggelt!
Nem is akartam betenni, de már ez sem lehetetlen, hogy naposon elindult egy öt hullám lefelé.
Még nincs megerősítve!
Ha, már a 3. hullámban lennének nagyon nem mehetne 12.270-12.330 fölé és onnan további esés jöhetne.
De, egyelőre csak mint lehetőségre számítsunk.
A "halálkereszt" aggodalmam kezd megvalósulni!
