Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #863795

Lenthor Előzmény: #863794

Csak akkor, - ha a nagy "C" öt hullámos és a maximális eséseket kihasználja, akkor mehetne mélyebbre!

Ebben az esetben:

- a "iii" hullám alja lehetne 12.214

- a "iv" hullám 12.522

- és az "v" hullám 12.038-12.050

https://invst.ly/siqnj

Csak tájékoztató jellegű, mert nem dőlt még el, hogy a "C" öt hullámos lesz.

Ha mégis öt hullámos lesz, akkor november 3.-ig jó lenne, ha megcsinálná a "C" hullámot, mert az amerikai választás után emelkedhetnénk, akár új ATH-ra.

---------------------------------------------------------------------------

Holnap dőlhet el hogy öt hullámban megyünk le, vagy a-b-c hullámot vállaszt.

Az öt hullám normálisabbnak látszik, habár a 12.214 környéke már talán elég is lehetne.

A kevésbé mély esetben már elég is lehet az esés, vagy még eshetünk 12.440-12.470-ig és utána emelkedés!

https://invst.ly/sjmyi


Ha öt hullámos, akkor is jöhetne egy kis felfelé korrekció 12.620-12.664-ig és utána le 12.214-12.220-ig

https://invst.ly/sjmzk


Talán lehetne:

https://invst.ly/sjm-t