13.000 támasz, de nem vártam, hogy eddig leesik!
Sziasztok, jó reggelt!
Számítok rá, hogy 13.400 fölé megy és különösen 13.442 környékére.
Onnan, ha követi a hagyományokat, akkor korrigálhat 13.200-13.250 közé. Én 13.235-re rajzoltam be.
Ha megvolt a korrekció, akkor megpróbálkozhat a 13.484 környékével.
---------------------------------------------------------
Elértük a várt szintet!
13.208! Innen már emelkedhetne.

Erstés bejegyzésedben benne van a válasz, ha lesz vakcina idén, akkor jövőre visszatér az élet mindenhova, a repcsik repülhetnek, nyaralhat a nép... :)
habár én is gondolkodom fraport, adp vásárláson... mindkettőnek jól ellátták a baját...
TUI, Lufthansa, Fraport, Airbus emelkedik... Lemaradtam valamiről a covid kapcsán?
Sziasztok, jó reggelt!
Számítok rá, hogy 13.400 fölé megy és különösen 13.442 környékére.
Onnan, ha követi a hagyományokat, akkor korrigálhat 13.200-13.250 közé. Én 13.235-re rajzoltam be.
Ha megvolt a korrekció, akkor megpróbálkozhat a 13.484 környékével.
(Persze erőből is felmehetne, de jó lenne a lefelé korrekció majd 13.442 környékéről.

Indikátorok alapján tovább fog menni RSI STO CCI MACD
S&P felfelé tört ki a csatiból, DOW betölttte rést és fel - ez 30.800 -ba mutat ... NQ vagy innen 12395 vagy 12684 ből le kellene hogy forduljon ...csak nehogy egy ezressel feljebb legyen az a forduló ... most húzzák a lemaradóban lévő DAX-t nem így látod?
13.352 kis short.
Kellene egy kis pihenő holnap! Ha, emelkedik tovább, akkor bővítek.

Szép nap!
13.299-re tettem be a longok eladását és 13.300-ra a shortok nyitását.
Teljesült minden.
Lassan meg kell néznem, hogy a short meddig jöhet le.
Szerintem még felmehetünk, ahogy korábban vártam 13.475-13.485-ig (és még az is lehet, hogy nem az lesz a teteje.