Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor

Sziasztok!

Figyelni kell, mert az 5/3 hullám kis "ii" hullámához lefelé elég lehet minimálisan 13.000 környéke. Ha elég, akkor erős emelkedés jöhet!

https://invst.ly/rxb85