Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #862760

Lenthor, köszönjük a chartokat és az elemzéseket, nagyon jók.

Jól látod, mindkét oldalnak osztogatják a pofonokat, nehogy bárki is elbízza magát. Én is osztogatnám azoknak, akik így mozgatják a piacot, és nem is virtuálisan.