Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #862747

Szia JackOne!

A mákos tészta az egyik kedvencem, de chart nélkül jobban ízlik :-)

A multi time line/frame-es chartok hasznosak lehetnek, ha át lehet őket egyszerűen tekinteni. Ehhez kicsit szokni kell őket valószínűleg.