Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862771 JackOne Előzmény: #862770

Nagy az esélye.

NQ +1,5 % ban ...repülés... S&P 3550-625-ig, DOW mindjárt át meg a 0,786 -on ..stb

dax

#862768 Lenthor Előzmény: #862556

Lenthor Előzmény: #862525

Innen 13.007 először 13.313-ig emelkedhetnénk, majd 13.475-ig

https://invst.ly/rxcba

----------------------------------------------------------------

A "zászló" célára nagyjából egybeesne az augusztus 25.-én betett célárral.

Csak most már el kellene mennie odáig.

dax

#862764 KB58 Előzmény: #862760

Lenthor, köszönjük a chartokat és az elemzéseket, nagyon jók.

Jól látod, mindkét oldalnak osztogatják a pofonokat, nehogy bárki is elbízza magát. Én is osztogatnám azoknak, akik így mozgatják a piacot, és nem is virtuálisan.

dax

#862763 KB58 Előzmény: #862752

Nem vagyok biztos benne, hogy tök jó rajzokat tudok betenni. Most kevesebbet is foglalkozom a tőzsdével, céges munka is van, meg ház körüli is a napokban. Ha valami használhatót tudok majd betenni, akkor beteszem.

dax

#862762 KB58 Előzmény: #862747

Szia JackOne!

A mákos tészta az egyik kedvencem, de chart nélkül jobban ízlik :-)

A multi time line/frame-es chartok hasznosak lehetnek, ha át lehet őket egyszerűen tekinteni. Ehhez kicsit szokni kell őket valószínűleg.

dax

#862760 Lenthor Előzmény: #862752

Így kell ezt csinálni!

- egy pofon a shortosoknak

- egy pofon a longosoknak.

A reggel betett 13.135 kemény diónak bizonyult, ezért is tettem be.


13.124-ig bírta és onnan lefordult.

SP500

#862759 olika78 Előzmény: #862753

Lassan el kell fogadni, hogy az amcsi piacon nem lesz a mi életünkben medve piac, ahogy Janet Yellen vázolta, pár évvel ezelőtt.

Valószínűleg ő az egyik, aki ismerheti a tutit egy FED és egyéb bankok+politikusok vezérelte világban.

dax

#862749 Mr. 50% Előzmény: #862748

Köszi JackOne!

Magam egy 12500 lefele kört várok és onnan egy erőteljes felpattanást. Na majd meglátjuk...

dax

#862748 JackOne Előzmény: #862743

Szia Mr.!

..hát mint Mátyás király - hoztam is meg nem is adtam is meg nem is ...A VIX kilépett is meg nem is.

Egyik háromszögből ki a hosszútávú piros trend vonal alatt, viszont a hosszútávú trendvonal felett melyek egy nagy háromszöget képeznek - viszont D halálkereszt néhány napja - továbbra is a rés betöltését várom, azaz bear rövidtávon távon onnan viszont elszabadulást felfelé - sem új mélypontot, sem a hosszútávú emelkedő trend törését nem várom - a 0.236 fibo és 0.2382 között fordulnia kellene és új csúcspontra mennie - de ezt látja a FED is-:)))

Viszont, viszont - ha a piacon csak a nyerők zárásával a választások után kialakult bizalmatlansági űrben láncreakció alakul ki és az emberek hite megrendül - no ezt szerintem a FED se fogja tudja kezelni

egyelőre türelem - mint a vadászlesen: amerre kitör arra az arra és megjátszani - piros, vagy zöld

https://invst.ly/r-0ip


dax

#862747 JackOne Előzmény: #862739

Szia KB!

Van ilyen egyszerű is + van futis + van a régi tip mákos tészta és amikor a bolygók együtt állnak multi time line/frame akkor lépés-:)