Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861808 Lenthor

Sziasztok, jó reggelt.

Izgalmas nap elé nézünk.

Ha nem tudunk az ékbe visszamenni, akkor a 38.2%-os fibo-ig 12.649-ig eshetünk.

Onnan mehetünk egy vissza tesztet 12.990 környékére.

Ha átmegyünk a 12.990-en, akkor akár felmehet 13.100 környékéig.

Figyelni kell, mert, ha nagy erőkkel elindul lefelé, akkor elég volt az emelkedésből.

https://invst.ly/rkrem

Csak, akkor érvényes, ha nem megyünk vissza gyorsan az ékbe.

dax

#861788 olika78 Előzmény: #861786

Karcsi nekem is szopó a kereskedés, tehát a tanácsaim nem nyomnak a latban, de miért foglalkozol a miérttel, nem vagy közgazdász, rég elmegy ez a szar, mire megjön a hír.

Adrián is minden nap leírja valakinek, hogy amíg foglalkozott a hírekkel bukó volt.

dax

#861774 KB58 Előzmény: #861770

Lehet, hogy meg is fogta a szinted?
Én innen fölé kellene mennie a III csúcsnak?
Ez most számomra elég hihetetlennek tűnik. Ehhez kellene az 1000 milliárdos USA csomag vagy valamilyen egyéb csoda.

dax

#861758 Mr. 50% Előzmény: #861756

Szia Lenthor, sziasztok!

Köszi a tippeket. Magam is felfelé várnám, de előtte egy longos stop kiütést várnék még.

dax

#861751 Lenthor Előzmény: #861750

A nagyon longos változat, amely új ATH-ra mehetne, elvileg lehetséges?

Három korrekciós struktúra kombinációja esetén, amikor

W-X-Y-X-Z hullámok jönnek létre.

Elliott Wave Theory Triple ThreeTehát ebben az esetben egy öt hullámos "Z" korrekciós hullámban lehetnénk felfelé.

Naposon itt lehet látni, hogyan jöhetne létre a W-X-Y-X-Z hullámok.

https://invst.ly/rjrme