Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862430 Lenthor Előzmény: #862424

Sziasztok, jó reggelt!

Miközben várjuk, hogy elkészüljön az 5/2 hullám, addig jól meghatározható 4 óráson az 5/3 hullám célára 13.649, mind a 161.8%-os fibo, mind a zászló alakzat oda mutat.

https://invst.ly/rvo-2


dax

#862413 Lenthor Előzmény: #862411

Sziasztok, jó reggelt.

A csökkenő csatorna alján vagyunk. Most kell figyelni 12.750-nél, mert fordulhat vissza felfelé, de le is törheti azt.

12.750 alatt lefelé:

12.696 - 12.640- 12.550 és 12.430 lehet.

12.750 felett:

a csatorna teteje 13.030 áttörve: 13.130 majd 13.220 és 13.330 környéke lehetséges.

https://invst.ly/rv5qw


dax

#862394 olika78

Szia Lenthor

Köszi szépen, pont fibo szintekről voltak a fordulók, le a kalappal.

Van egy rés 12750-12804 között, reggel pont a tetejéről pattant.

dax

#862393 Lenthor Előzmény: #862384

Lenthor

Sziasztok, jó reggelt!

Az emelkedés előtt lehetségesnek tartok egy a-b-c hullámos mozgást. 12.700-13.000-12.500 körüli szintekkel.

https://invst.ly/rtqzt

-------------------------------------------------------------

Eddig úgy mozog, ahogyan vártam. Annyi változás csupán, hogy a "c" hullámhoz elég lehet a 12.595-12.640/

https://invst.ly/rugyy


dax

#862392 Macskaegér Előzmény: #862391

Sziasztok!

Tegnaptól megint munkában, nézem a chartokat és nem mindent értek. Nincs dax pozim jelenleg, de úgy látom, hogy 12923 felett megéri longolni, alatta meg shortolni. Egyelőre olvasgatok, próbálok visszarázódni.

H1-en én így látom

https://www.tradingview.com/x/aXu6ZSLT/

jöhetne egy ereszkedés 11730, 11560 irányába, és akkor meglenne Lenthor által jelzett c hullám is. 13070 felett viszont megy tovább fel a dax 13100, 13210

USA ath közelében, nasdaq meg folyamatosan ATH-zik. Dax shorthoz kell USA esés.