Ismét lent vagyunk!

Mai nap két fontos szint van!
Ha 12.900 fölött nyit, akkor felmehet 13.000-13.050-ig.
Ha 12.750 alá néz, akkor könnyen lemehet 12.647-re és esetleg 12.541-re.

Sziasztok, jó reggelt!
Miközben várjuk, hogy elkészüljön az 5/2 hullám, addig jól meghatározható 4 óráson az 5/3 hullám célára 13.649, mind a 161.8%-os fibo, mind a zászló alakzat oda mutat.

Sziasztok, jó reggelt.
A csökkenő csatorna alján vagyunk. Most kell figyelni 12.750-nél, mert fordulhat vissza felfelé, de le is törheti azt.
12.750 alatt lefelé:
12.696 - 12.640- 12.550 és 12.430 lehet.
12.750 felett:
a csatorna teteje 13.030 áttörve: 13.130 majd 13.220 és 13.330 környéke lehetséges.

Sziasztok, jó reggelt!
A lefelé tartó "c" hullámhoz először le kell törnie a 12.860-as erős támaszt, majd jöhetne a 12.750 és végül a 12.640 környéke.

https://www.youtube.com/watch?v=v4VpQsTpo-o A mágus eladott! Jön a zuhanás?
3400 kiverik sztem-3400-3420 mennek , tipp!!!
Szia Lenthor
Köszi szépen, pont fibo szintekről voltak a fordulók, le a kalappal.
Van egy rés 12750-12804 között, reggel pont a tetejéről pattant.
Sziasztok, jó reggelt!
Az emelkedés előtt lehetségesnek tartok egy a-b-c hullámos mozgást. 12.700-13.000-12.500 körüli szintekkel.
-------------------------------------------------------------
Eddig úgy mozog, ahogyan vártam. Annyi változás csupán, hogy a "c" hullámhoz elég lehet a 12.595-12.640/

Sziasztok!
Tegnaptól megint munkában, nézem a chartokat és nem mindent értek. Nincs dax pozim jelenleg, de úgy látom, hogy 12923 felett megéri longolni, alatta meg shortolni. Egyelőre olvasgatok, próbálok visszarázódni.
H1-en én így látom
https://www.tradingview.com/x/aXu6ZSLT/
jöhetne egy ereszkedés 11730, 11560 irányába, és akkor meglenne Lenthor által jelzett c hullám is. 13070 felett viszont megy tovább fel a dax 13100, 13210
USA ath közelében, nasdaq meg folyamatosan ATH-zik. Dax shorthoz kell USA esés.