Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor

Sziasztok, jó reggelt!

Az emelkedés előtt lehetségesnek tartok egy a-b-c hullámos mozgást. 12.700-13.000-12.500 körüli szintekkel.

https://invst.ly/rtqzt