dax
Lenthor Előzmény: #862373Sziasztok, jó reggelt!
Az emelkedés előtt lehetségesnek tartok egy a-b-c hullámos mozgást. 12.700-13.000-12.500 körüli szintekkel.
-----------------------------------------------------------------
Eddig jó! Kérdés, hogy az "X" hullám kis "b" hulláma teljesült-e?
