Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #862373

Lenthor

Sziasztok, jó reggelt!

Az emelkedés előtt lehetségesnek tartok egy a-b-c hullámos mozgást. 12.700-13.000-12.500 körüli szintekkel.

https://invst.ly/rtqzt

-----------------------------------------------------------------

Eddig jó! Kérdés, hogy az "X" hullám kis "b" hulláma teljesült-e?

https://invst.ly/ru033