Figyelünk! :)
12.424-12.430 igen erős. Próbálkozik vele, de csak nem tudta még eddig áttörni.
Azt hiszem, ma nem stresszelem magam, inkább az elvégzendő munkákra koncentrálok.
Sziasztok, jó reggelt.
Lenthor, köszönjük a reggeli elemzéseket, beírásokat.
Valahogy pont így gondoltam az USA indexek árfolyam mozgását, hogy este fel fogják húzni. Megjátszani persze nem mertem, nem akartam.
Teljesen egyetértek az általad leírtakkal és hogy csúnya vége lesz.
12.348 környékéről talán még egyszer megpróbálhatja a felfelé menetelt!
Reggel nyitott longokat 12.400 felett eladtam.
Valamint kezdtem bővíteni a short állományomat.
Pirossal jeleztem a rést! Technikai alapon nem rés, de ha betöltjük, akkor megyünk fel, ha nem tudjuk betölteni, akkor folytatjuk az esést.

Szia Lenthor!
Köszi az elemzést.
A FED-es vásárlásra honnan vannak adataid? Ahol szoktuk nézni, ott ennek nincs nyoma.
Hmmmm!
Most 12.329-ről nyitottam longot szűk stoppal. Meglátjuk!
(Lehet, hogy ma kis konszolidáció és hétfőn az esés folytatása)
