Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

dax

#862012 Lenthor Előzmény: #862011

Sziasztok, jó reggelt!

A tegnap látottak irgalmatlanul sok pénzébe kerülhetett a FED-nek! Tudták, hogy nagyon rossz GDP adat lesz, ezért hatalmas összeget mozgósítottak, amivel minden eladási próbálkozást meghiúsítottak. Vettek mindent, csakhogy ne essenek az indexek.

Meddig tudják ezt megtenni? Kérdés, lehet, hogy nem sokáig! Egy biztos: csúnya vége lesz ennek!

Térjünk rá a DAX-ra:

Nehéz megmondani, hogy az EKB mit lép a tegnapi USA sziporkázás után.

Nézzük először azt, ha az EKB is vásárlásba kezdene:

9 óra előtt, vagy kevéssel utána 12.522 fölé kellene tornázniuk.

1.) 12.522 felett az első cél a 61.8%-os fibo 12.642 lenne.

2.) Második cél: (ha átmegy rajta) 78.6%-os fibo 12.751

3.) Kicsi az esély, hogy felmenjen 12.890 környékére.

Ha esünk tovább:

12.239 után lemehetünk az SMA(200) -hoz 12.208-hoz.

12.208 alatt 12.050-11.950 lehetne a cél.

https://invst.ly/rmrbs


dax

#862010 KB58 Előzmény: #862009

Valóban nem kell itt semmi racionalitást keresni. A Kodak példája azt mutatja, hogyan működik a zárt osztály a részvény piacon.

dax

#862009 matgab Előzmény: #861959

Na ezek az usakok hozták a formajukat. Faang megint megy holnap 5-10%-ot, pint ahogy megírtam.

Ez alapjan en nem várok esést sem Ázsiában, sem a Dax-nal, inkabb egy medvecsapda volt ez a mai, kiütötték a longosokat, aztan mehet minden ath-ra...


Egy érdekes verzió lehetne, ha ezekből a plusz 5-10%-okbol levernék ezeket a papirokat mínuszba. Na az vicces lenne... De amikor a Kodaknal arra, h kap 7XXm usd hitelt es alapit egy uj üzletágat, arra harminc-negyvenszerez a reszveny árfolyama, ott nem hiszem, h bármi racionalitást kellene keresni...

dax

#862006 Mr. 50% Előzmény: #862005

Hajnalban az ázsiai piac még fog egy lefele kört tenni. Aztán persze reggel majd visszatöltik. Holnap péntek, ami ezzel a jelenleg kialakult helyzettel, nem túl ideális long pozi. Főleg délutántól....

S&P500

#862003 KB58 Előzmény: #861998

De az nagyon elveszett. Putyinnak valószínűleg 10-szer annyi esze van, mint a Trumpnak.

dax

#862002 Lenthor Előzmény: #862000

A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%

De, most ilyen esésnél nem nagyon hiszek ebben!

dax

#862000 KB58 Előzmény: #861992

Lenthor, ez a DAX C/2 hullám elvileg ugye 0,854-es Fibo-ig, azaz 13000 fölé is mehet?

S&P500

#861999 Lenthor Előzmény: #861998

A -32.9%-os GDP esés után tette be a posztját a népszavazás elhalasztásáról.

Írtam délután. hogy ezt nehéz lesz megmagyarázni.

S&P500

#861996 Lenthor Előzmény: #861994

Trump felvetette a novemberi elnökválasztás elhalasztását

Hát igen! Érzi, hogy ég a ház! A nagy demokráciában, akkor eldönthetné, hogy visszavonásig Ő az elnök.

Ki vonhatja vissza? Hát Ő maga!

dax

#861991 KB58 Előzmény: #861989

A szokásos, nem lent, hanem most 17:55-kor nyitottam egy DAX longot. Egyelőre stop még nincs rajta, csak -27 EUR.