dax
matgab Előzmény: #861959Na ezek az usakok hozták a formajukat. Faang megint megy holnap 5-10%-ot, pint ahogy megírtam.
Ez alapjan en nem várok esést sem Ázsiában, sem a Dax-nal, inkabb egy medvecsapda volt ez a mai, kiütötték a longosokat, aztan mehet minden ath-ra...
Egy érdekes verzió lehetne, ha ezekből a plusz 5-10%-okbol levernék ezeket a papirokat mínuszba. Na az vicces lenne... De amikor a Kodaknal arra, h kap 7XXm usd hitelt es alapit egy uj üzletágat, arra harminc-negyvenszerez a reszveny árfolyama, ott nem hiszem, h bármi racionalitást kellene keresni...