dax
Lenthor Előzmény: #862011Sziasztok, jó reggelt!
A tegnap látottak irgalmatlanul sok pénzébe kerülhetett a FED-nek! Tudták, hogy nagyon rossz GDP adat lesz, ezért hatalmas összeget mozgósítottak, amivel minden eladási próbálkozást meghiúsítottak. Vettek mindent, csakhogy ne essenek az indexek.
Meddig tudják ezt megtenni? Kérdés, lehet, hogy nem sokáig! Egy biztos: csúnya vége lesz ennek!
Térjünk rá a DAX-ra:
Nehéz megmondani, hogy az EKB mit lép a tegnapi USA sziporkázás után.
Nézzük először azt, ha az EKB is vásárlásba kezdene:
9 óra előtt, vagy kevéssel utána 12.522 fölé kellene tornázniuk.
1.) 12.522 felett az első cél a 61.8%-os fibo 12.642 lenne.
2.) Második cél: (ha átmegy rajta) 78.6%-os fibo 12.751
3.) Kicsi az esély, hogy felmenjen 12.890 környékére.
Ha esünk tovább:
12.239 után lemehetünk az SMA(200) -hoz 12.208-hoz.
12.208 alatt 12.050-11.950 lehetne a cél.
