Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861445 KB58 Előzmény: #861443

SP futures-ben nyitottam 3154-ről és 3166-ról egy-egy CFD shortot. Nem nagy tétel, de nem szeretném mínuszban zárni.

dax

#861440 KB58 Előzmény: #861436

Emlékszem. Majdnem beírtam akkor, hogy elég bátor vagy.

Nem úgy mint én szoktam :-)

dax

#861439 Lenthor Előzmény: #861437

Kicsit fáradt vagyok, még át kell néznem. Az biztos, hogy van erő a DAX-ban egy ilyen emelkedés után.

A 12.912 nagyon izgat, bár nem szeretném , de nagyon benne van a pakliban.

12.912 felett meg........ én is álmodnék egyet, mert onnan elszabadulna a pokol a shortosoknak!

dax

#861437 KB58 Előzmény: #861435

Igen, írtad.

Az előbbi kérdésem arra irányult, hogy a DAX CFD futures átviszi-e ma 22 óráig szerinted 12640-660-as szintet, az SP CFD futures pedig a 3155-3160-as szintet.

Bár tegnap írtad, hogy a DAX ma 12690-12730 környékére mehet, azt sem tudtam elképzelni, hogy eddig felhúzzák ma 12400 alól.

dax

#861436 Lenthor Előzmény: #861435

Eszméletlen! A felelőtlennek tűnő longjaim már szépen termelnek.

Amikor leértünk a fej-váll -nak hitt nyakvonalra (nézzétek vissza az várt öröm helyett nem tetszett az egész) a short helyett, ami nyilvánvaló lett volna longot nyitottam.

dax

#861435 Lenthor Előzmény: #861345

Lenthor Előzmény: #861342

Nagyon fontos szint!

12.912

Ha átmegy rajta, akkor az nagyon rossz hír a shortban állóknak!

Komoly emelkedés jöhetne utána.

Nem kívánom én sem!

---------------------------------------------------------------------

Írtam valahol, ha ez ilyen fontos szint, akkor már csak azért is felvihetik oda.

Ha, jól emlékszem oda is írtam, hogy csak azért, hogy a shortosokra a frászt rávigyék.

Biztos, hogy ezt írtam, mert ez a mondat akkor sem tetszett!

dax

#861434 Lenthor Előzmény: #861423
... csak megint álmodtam egyet-:)

-----------------------------------------------------------

mély állom lehetett.

Ilyenkor csak azt tudom mondani, hogy hétfőre merj nagyot álmodni. Azt sokkal nehezebb megjósolni, mint azt hogy mi lesz 20 év múlva.

dax

#861431 Lenthor Előzmény: #861412

Vagy nagy a kertje, vagy nagyon ócska a fűnyírója...:-)

---------------------------------------------------------

Önjáró Husqvarna


dax

#861422 matgab Előzmény: #861421

engem megint az aggaszt, hogy túl sokan várják a short időszakot. Akkor pedig mindig emelkedni szokott...