Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #861437

Kicsit fáradt vagyok, még át kell néznem. Az biztos, hogy van erő a DAX-ban egy ilyen emelkedés után.

A 12.912 nagyon izgat, bár nem szeretném , de nagyon benne van a pakliban.

12.912 felett meg........ én is álmodnék egyet, mert onnan elszabadulna a pokol a shortosoknak!