dax
Lenthor Előzmény: #861345Nagyon fontos szint!
12.912
Ha átmegy rajta, akkor az nagyon rossz hír a shortban állóknak!
Komoly emelkedés jöhetne utána.
Nem kívánom én sem!
---------------------------------------------------------------------
Írtam valahol, ha ez ilyen fontos szint, akkor már csak azért is felvihetik oda.
Ha, jól emlékszem oda is írtam, hogy csak azért, hogy a shortosokra a frászt rávigyék.
Biztos, hogy ezt írtam, mert ez a mondat akkor sem tetszett!