Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #861345

Lenthor Előzmény: #861342

Nagyon fontos szint!

12.912

Ha átmegy rajta, akkor az nagyon rossz hír a shortban állóknak!

Komoly emelkedés jöhetne utána.

Nem kívánom én sem!

---------------------------------------------------------------------

Írtam valahol, ha ez ilyen fontos szint, akkor már csak azért is felvihetik oda.

Ha, jól emlékszem oda is írtam, hogy csak azért, hogy a shortosokra a frászt rávigyék.

Biztos, hogy ezt írtam, mert ez a mondat akkor sem tetszett!