Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

KB58 Előzmény: #861340

Rákérdeztem Szarvasvadásznál is, hogy látja a DAX-ot:

KB58 ma, 14:01

Előzmény: #231132 szarvasvadasz

#231136

Szerinted 12700 fölé tud menni a DAX, mielőtt lefelé korrigálna?

szarvasvadasz ma, 14:11

Előzmény: #231136 KB58

#231137

Persze, ha megnézed a linkelt képek közül az órásat, láthatod, hogy óráson ~12800-ig szabad az út. Valamivel fontosabb kérdésnek látom, hogy milyen szinthez kötheted azt, hogy az emelkedés esetleg véget ért? Avagy milyen szint elérése esetén valószínűbb, hogy ha eléri, már inkább lefelé megy tovább. Jelenleg a legkorábbi ilyen korai jelzés értékű szint 12620, ha impulzívan esve éri el. De az még csak korai jelzés.

Elköszöntem, ma már nem leszek/vagyok.


És a linkelt képek: