dax
KB58 Előzmény: #861340Rákérdeztem Szarvasvadásznál is, hogy látja a DAX-ot:
KB58 ma, 14:01
Előzmény: #231132 szarvasvadasz
#231136
Szerinted 12700 fölé tud menni a DAX, mielőtt lefelé korrigálna?
szarvasvadasz ma, 14:11
Előzmény: #231136 KB58
#231137
Persze, ha megnézed a linkelt képek
közül az órásat, láthatod, hogy óráson ~12800-ig szabad az út. Valamivel
fontosabb kérdésnek látom, hogy milyen szinthez kötheted azt, hogy az
emelkedés esetleg véget ért? Avagy milyen szint elérése esetén
valószínűbb, hogy ha eléri, már inkább lefelé megy tovább. Jelenleg a
legkorábbi ilyen korai jelzés értékű szint 12620, ha impulzívan esve éri
el. De az még csak korai jelzés.
Elköszöntem, ma már nem leszek/vagyok.
És a linkelt képek:
