Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #861399

Sziasztok, jó reggelt!

Szerintem most más a DAX is unja a semmittevést!

Ma már ki kellene bújnia a komfort zónájából.

Figyelni érdemes a sávelhagyásra.

https://invst.ly/recoq