dax 2020. július 10. 6:02 Lenthor Előzmény: #861399 Sziasztok, jó reggelt!Szerintem most más a DAX is unja a semmittevést!Ma már ki kellene bújnia a komfort zónájából.Figyelni érdemes a sávelhagyásra.https://invst.ly/recoq