Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861098 Lenthor Előzmény: #861097

Ha szigorúan ragaszkodom, hogy C/2 hullámban vagyunk.......

Csak emlékeztetőül: A "B" hullám felment a maximumra, vagyis a 85.4%-os fibo-ra

- ha most Valóban a C/2 hullámban vagyunk, akkor a maximum (a 2. hullámnál is) 85.4%-os fibo vagyis 12.739 a maximum.

Ugye, írtam, hogy mostanában mindent kimaxolnak.

De. hozzá kell tennem, hogy bármikor le is fordulhatnak, mert, már akár az 50-61.8- vagy 76.4-nél is lefordulhattak volna.

Akkor térjünk rá arra, ha most is kimaxolják a lehetőségeket:

3-3-5-ös a-b-c szerkezetet építhet.

Vagyis az a=(a-b-c) A b=(a-b-c) és a c=i-ii-iii-iv-v

Ebben az esetben még lenne mód, hogy felmenjen 12.739 környékére a C/2 hullám.

https://invst.ly/rc2gs


dax

#861097 Lenthor Előzmény: #861096

Sziasztok!

Kaptam egy elég jó laptopot, nem vagyok számítógép guru, nekem elég, ha bekapcsol és tudom használni.

Reggel viszont mielőtt elmentem, nem tudtam használni. Azóta kiderült, hogy valamiféle speciális alvó állapotot vett fel, de egyelőre úgy néz ki, hogy kialudta magát.

dax

#861096 Mr. 50% Előzmény: #861093

Ma eddig 122 pippet sikerült elkapnom. Ha nem zavartak volna meg 2x is akkor jobban is zárhattam volna. Kifejezetten szeretem az ilyen lassú és egyértelmű napokat. Így ez a nap egy ajándék volt és még nincs vége. A zárásra még számítok a hétvége miatt.

dax

#861093 KB58 Előzmény: #861088

Mit sikerült ma összehoznod az egyszerű, de valószínűleg hatékony módszereddel?

dax

#861091 KB58 Előzmény: #861089

1 CFD-nél kisebbel nem tudok kereskedni. A több lépcsőben elhelyezést sajnos eddig nem alkalmaztam, csak nagyon ritkán, pedig tudom, hogy kellene. Lehet, hogy ezen is változtatnom kellene.

dax

#861090 KB58 Előzmény: #861088

Csak 1 példa chart az MA-kkal. A lényeg, hogy a kisebb időtávú merre keresztezi a nagyobb időtávút.

https://invst.ly/rb-zj

Én sajnos kevéssé figyelek a szintekre, a támaszokra és ellenállásokra inkább. De a te módszered is nagyon jó. Nekem is jobban figyelnem kellene a szinteket, nem csak a csatornákat.

dax

#861088 Mr. 50% Előzmény: #861086

MA sem kell csak RSI. Az MA infókat úgyis megelőlegezik a fórumozók. Amúgy én inkább szintkereskedő vagyok. Az ellenállásokban és támaszokban hiszek leginkább. De ha annyi tudásom ismeretem lenne mint Lenthornak, Óóóó, én már multimilliomos lennék.

dax

#861087 KB58 Előzmény: #861084

Én is sok ezer órát néztem már, de hiába látom, a legtöbbször olyan nagy a késlekedésem, hogy ezért nem sikerül pozitívban kereskednem.

dax

#861086 KB58 Előzmény: #861083

Ezt én is megjegyeztem már magamnak. Ezen is fogok változtatni. Szinte elég lenne az MA Cross, MA50, MA200 és az RSI.

dax

#861084 Mr. 50% Előzmény: #861082

Nem egészen. Én nagyon buta (képzetlen) kereskedő vagyok, de több tízezer óra monitorbámulás után a chart mozgásából nagyon jó százalékban tudom, hogy mi fog következni. Ennyi.

dax

#861079 KB58 Előzmény: #861075

Feltennéd a chartod, hogy te mit is hogy nézel, mi alapján várod a mozgást, irányt most éppen?

dax

#861078 KB58 Előzmény: #861075

Én már tiszta ideg vagyok, ezerrel shortolni akartam, erre a fent jó helyen nyitott shortokat zárom, amint a nyitási szint fölé megy, vagy fent ellen longot nyitok és bent ragadok és nem nyitom-zárom az ellentétes pozikat, pedig ma is mindkét irányt tudtam volna pozitívban zárni. Ehelyett viszem mindkét pozit fel-le szokás szerint, hiába látom minden alapján, hogy hol fordul.

Azt hiszem ma lesz az utolsó nap, hogy 1H, 4H, 1D alatti TF-en próbálok kereskedni.

dax

#861075 Mr. 50% Előzmény: #861073

Már a múlt. Amúgy VFV lett belőle. Figyelj, mert valószínű, hogy nemsokára újabb lecsorgás indulhat.