Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #861082

Nem egészen. Én nagyon buta (képzetlen) kereskedő vagyok, de több tízezer óra monitorbámulás után a chart mozgásából nagyon jó százalékban tudom, hogy mi fog következni. Ennyi.