Megmutatnád?
Nem igazán. Éppen most indítottam 1 konti shortot 12630 -nál. Ezt lehet, hogy bent is hagyom hajnalra/holnapra.
Ma este 22 óráig vársz még valamilyen érdemi mozgást valamilyen irányba, lépsz még ma valamit?
Igen a C/2-höz a maximum lenne. Felette teljesen mást kellene keresni.
Lassú lecsorgás: USA zárva!
Szia Lenthor,
Köszönjük. A még legutóbb is említett 12925 sem lehet már? Ahhoz is dobni kell elképzelést?
Nos, ha még tényleg a C/2 hullámban lennénk, akkor itt a maximum a 85.4%-os fibo a 12.739 környéke.
Bármikor most már lefordulhat, de ha feljebb megy, akkor az egész elképzelést a kukába kell dobni.

Abban az esetben, ha 12.500 fölé kerülne akkor lehetne a cél 12.600 vagy 12.800 és még talán 12.925.
Tehát, amíg az első feltétel vagyis 12.488 alatt vagyunk nem foglalkozom a második feltétellel, mert az még távolabbi.

--------------------------------------------------------------------
Tudtam, hogyha 12.488-12.500-at áttöri, akkor mehet feljebb, de őszintén bíztam, hogy csak 12.500 környékéig megy fel.
Sietettem a hullámokat, habár elég hosszúnak tűnik a C/2.
Beteszek egy utolsó lehetőséget, ha C/2 hullámban vagyunk, mert már én a C/3-ra terveztem.
Az elnökválasztás kapcsán én arra gondolok, hogy nyár közepén lesz egy komolyabb visszaesés azért, hogy év végére megint egy nagy hajrá jöjjön.
Kérdés mikor kezdődik?
úgy látszik ez a régen várt összeomlás csak nem akar összejönni...
Hihetetlen hogy ennyire túl van árazva minden és semmivel nem törődve csak emelkedünk, emelkedünk, emelkedünk... PEdig nem ez a valóság. Honnan van ennyi friss pénz a tőzsdén? Nem lehet ennyi kisbüfi, ez csak az lehet, hogy a központi bankok locsolják a lóvét a pénzpiacokra... De ez sehova nem vezet a végén...
Nem, köszi, én csak átmenetileg ugrottam be !
Sok sikert a piacon !!