Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861060 Mr. 50% Előzmény: #861059

Nem igazán. Éppen most indítottam 1 konti shortot 12630 -nál. Ezt lehet, hogy bent is hagyom hajnalra/holnapra.

dax

#861059 KB58 Előzmény: #861057

Ma este 22 óráig vársz még valamilyen érdemi mozgást valamilyen irányba, lépsz még ma valamit?

dax

#861057 Lenthor Előzmény: #861056

Igen a C/2-höz a maximum lenne. Felette teljesen mást kellene keresni.

Lassú lecsorgás: USA zárva!

dax

#861054 KB58 Előzmény: #861052

Szia Lenthor,

Köszönjük. A még legutóbb is említett 12925 sem lehet már? Ahhoz is dobni kell elképzelést?

dax

#861052 Lenthor Előzmény: #861051

Nos, ha még tényleg a C/2 hullámban lennénk, akkor itt a maximum a 85.4%-os fibo a 12.739 környéke.

Bármikor most már lefordulhat, de ha feljebb megy, akkor az egész elképzelést a kukába kell dobni.

https://invst.ly/rbowg


dax

#861051 Lenthor Előzmény: #861016

Lenthor

Abban az esetben, ha 12.500 fölé kerülne akkor lehetne a cél 12.600 vagy 12.800 és még talán 12.925.

Tehát, amíg az első feltétel vagyis 12.488 alatt vagyunk nem foglalkozom a második feltétellel, mert az még távolabbi.

https://invst.ly/rbe6k


--------------------------------------------------------------------

Tudtam, hogyha 12.488-12.500-at áttöri, akkor mehet feljebb, de őszintén bíztam, hogy csak 12.500 környékéig megy fel.

Sietettem a hullámokat, habár elég hosszúnak tűnik a C/2.

Beteszek egy utolsó lehetőséget, ha C/2 hullámban vagyunk, mert már én a C/3-ra terveztem.

dax

#861049 TrendMan Előzmény: #861048

Az elnökválasztás kapcsán én arra gondolok, hogy nyár közepén lesz egy komolyabb visszaesés azért, hogy év végére megint egy nagy hajrá jöjjön.

Kérdés mikor kezdődik?

dax

#861048 matgab Előzmény: #861007

úgy látszik ez a régen várt összeomlás csak nem akar összejönni...

Hihetetlen hogy ennyire túl van árazva minden és semmivel nem törődve csak emelkedünk, emelkedünk, emelkedünk... PEdig nem ez a valóság. Honnan van ennyi friss pénz a tőzsdén? Nem lehet ennyi kisbüfi, ez csak az lehet, hogy a központi bankok locsolják a lóvét a pénzpiacokra... De ez sehova nem vezet a végén...

A FED és a tőzsdei árfolyamok

#861043 KB58 Előzmény: #861042

Majd váltok én ikont, ha ez gond. Írj csak te is, amikor gondolod.