Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #861086

MA sem kell csak RSI. Az MA infókat úgyis megelőlegezik a fórumozók. Amúgy én inkább szintkereskedő vagyok. Az ellenállásokban és támaszokban hiszek leginkább. De ha annyi tudásom ismeretem lenne mint Lenthornak, Óóóó, én már multimilliomos lennék.