Feleseg Mar son helyen lehet ferfi,lemaradtal ;)
feleség csak nő lehet, nem azért mert te vagy én azt mondom hanem mert az a természet rendje :) de például politikus sőt államfő is lehet mindkettő csak jelemétől és tetteitől függ a megítélése, legalább is nálam.
nem az.. akkor amikor feleséget keresel és zömében nőt akkor az is diszkrimináció nem?
Amúgy mindkét nemnek vannak jó tulajdonságai.. a hölgyek nem provokálják harcra a férfiakat..ha normális akkor kompromisszumkészek..harmóniára törekednek..
kifestve tűsarkúban..ahogy esténként szokott flangálni.
Nagymagyararcú női vezető meg Vona szőke parókában? :)
egy libertárius (majdnem konzervatív-liberalizmus) párt. Magyararcú női vezető, udvartartás nélküli szürke szakértői kormány..Magyar képviselettel.. ez ennyire sok?
a hagyományos értelemben vett liberalizmus, szabadságjogok (nem a szabadosság a nemzetietlenség
a konzervatív értékrend..identitástudat hagyományőrzés a hazaszeretet az urambátyám és a birodalomépítés nélkül.
Persze, persze, mert mindenki csak menedzselni szeretne, mert csak annak van respektje.
Ne is mond bakker, kádcseréhez/üvegtégla rakáshoz keresek kőművest- de, csak a szabadkőművesek érnek rá, ők meg mindenhez értenek csak a melóhoz nem. Bezzeg konteózni, azt igen :(( baccák meg.:(
és még a szabadköművesekről nem szóltál egy szót sem. :)
tiltakozom, miért legyen republikánus??
Ha elméleti alapon onnan indulunk ki, hogy a republikánus -mint köztársaság párti, akkor az ideológiai alapokon a francia köztársaság eszméjéhez kötődik 1789-ben. Ott indult a vég. A jakobinusokkal meg a háttérhatalom "nyílt" hatalomra jutásával.
Jobboldali, pláne kapitalista párt nincs, komcsi pártok 'versengenek ' egymással.
És csak hogy vigasztaljalak, a fidesz legelsö kormányzásából meg utána már megismerhettük öket, egyrészt a maffia hajlam, a teljes értékhiány, és hogy akár ellenzékböl is hideg polgárháborút, és obstrukciót tartanak fent.
Akkor még csak a jegybankelnök, közt elnök, föügyész, titkosszolgálatok élére kinevezett emberekkel.
A haza nem lehet ellenzékben, a ne mi nyerjük a legtöbbet mellett.
A lopást kimaxolták, a háborút is kimaxolnák egy valódi jobboldali párt ellen, az összes mameluk a helyén van.
(ezért is álságos a szöveg, hogy miért ne lenne demokrácia, hiszen szavazhatsz - majd akkor látjuk meg micsoda demokrácia van, ha a fidesz ellenzékben lesz, és minden hivatal élén ök állnak)
Szvsz csak egy esély van (és az sem nagy), meg kell várni, hogy rájuk omoljon a s(z)aruk, és úgy eltakarítsa öket a nép, mint a szocikat.
A következö választást a fidesznek kell nyernie, hogy a következö válság öket érje, különben pont a kormányváltókat fogják hibáztatni.
Bokrosék emelkedö pályára álltak, a fiúk beleültek a készbe, a szocik 2006 óta megszorítottak, és bekapták a válságot. Bajnai -oszkó után a fiúk beleültek a készbe.
Válság nélkül elmozdíthatatlanok, mondjuk egy 52-48 as arányú váltással csak lebénulna az ország, amíg vissza nem jönnek, ilyen klassz az itthoni 'demokrácia '.
az a helyzet, hogy én is így érzek, semmi alternatíva... az iwiwes csávóba láttam valamit, meg reális dolgokat is mondott, amikkel azonosulni is lehetett, de az ő gyomra se bírta sokáig :)
én például soha nem szavaznék a jelenlegi baloldal egyetlenegy pártjára sem, olyan szinten hiteltelen a vergődésük tehát ők nem alternatíva szvsz. :) mondjon valaki már egy elfogadható hiteles pártot akire úgy jószívvel odaszavazhat egy alapvetően jobboldali beállítottságú full kapitalista családalapítás előtt álló harmincas fiatalember (én) :)
meg kellene alapítani a magyar republikánus stokland pártot télleg :)
Ki nem? :)