Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

kösz az informácio megos…

#768659 Sumér harcos

kösz az informácio megosztásokat.

én is tartok egy kicsit.

tehát nálam most a kösz fázis van:)

Re: nincs cím

#768578 Csusza Előzmény: #768569

Én szarabbnál szarabb vételeimmel egyelőre lapítok, hogy aztán ha esetleg meghúzzák, akkor nagy mellénnyel írhassam be, hogy eladtam, és "énmegmondtamhogymennifog".

Ha beöntik, akkor meg kussolok... :-)

Azért jó hangulatban szerintem nekimegy a 400-nak megint.

Tartás. (mert kisszé drá…

#768574 polgarmester

Tartás. (mert kisszé drágica beszerzés nálam)

Persze majd szakítani fogunk. Kicsit később. Nem tudom az osztit megvárni vele. Asszem.

na hol tartototok ezzel …

#768569 Sumér harcos

na hol tartototok ezzel a gyöngyszemmel éppen?

vétel?

Eladás?

vagy Grat?

:)

Újabb pakk vétel 7178 ér…

#768241 Tapasz

Újabb pakk vétel 7178 ért, az elsőt tegnap vettem 7278 ért.