Köszi szépen. Már mehetne lejjebb.
Gratula, jó kis kör, pláne értékelem, hogy 7k fölötti volt a mutatvány.
kösz az informácio megosztásokat.
én is tartok egy kicsit.
tehát nálam most a kösz fázis van:)
Kb.:) Azért júniusi msci átsúlyozás is érdekes lesz- ha pl. Kínát beemelik- milyenre változnak az arányok
http://www.equilor.hu/media/files/Gazdasagi_Naptar_Equilor_2016.pdfpl.
Én szarabbnál szarabb vételeimmel egyelőre lapítok, hogy aztán ha esetleg meghúzzák, akkor nagy mellénnyel írhassam be, hogy eladtam, és "énmegmondtamhogymennifog".
Ha beöntik, akkor meg kussolok... :-)
Azért jó hangulatban szerintem nekimegy a 400-nak megint.
Tartás. (mert kisszé drágica beszerzés nálam)
Persze majd szakítani fogunk. Kicsit később. Nem tudom az osztit megvárni vele. Asszem.
na hol tartototok ezzel a gyöngyszemmel éppen?
vétel?
Eladás?
vagy Grat?
:)
Újabb pakk vétel 7178 ért, az elsőt tegnap vettem 7278 ért.
forgalom az van.
máskor nyitoban ennyi.
Elbírja, ez, elbírja...
Ezek mikori cikkek? Mert dátum meg szerző egyiknél sincs.