eladva 7105 ért
Kezdenek fialni a tegnapi long certik.
Úgy érzem túlhajtották, ráadásul egy dupla csúcs lehetősége is fennáll.
nem bízol a vasárnapi dohai oil taliban?
venni (ő.ő) vagy nem venni? hmm...asszem egy kis long certit...oszt möglássuk'.
egy kitsit
"Inkább ne teljesüljön egy jó áron, mint teljesüljön egy rosszon"
Igen, tudnék mesélni én is... :-)
Felszúrásban szeretnék venni, ez kivételesen nem árjegyző probléma szerintem.
Inkább ne teljesüljön egy jó áron, mint teljesüljön egy rosszon:-)
A sátán műve! :-)
Elég sok gond van ezekkel a certikkel meg árjegyzőkkel, ahogy látom, bár nem értek hozzá, nem certizek.
Újabb -bent felejtett- vételem kattant be 7001-en.
Ebből mennyi lehet BÉTen
http://index.hu/gazdasag/2016/04/11/kitettek_a_vagyonukat_az_ablakba_az_mnb_alapitvanyai/
Nem lehet OTP short certit venni, mert az értéke állandóan 666.
Mi ez? Valami összeesküvés?
tanulok infdirekt módon a hétköznapjaimban...igyekszem naprakész lenni a világ dolgaiban, ez is épp elég energiát emészt fel....tanultam 1972-től 1995-ig iskolarendszerben....annyi dolgozatot, zh-t, vizsgát tettem le, hogy ha csak rágondolok, már a rosszullét környékez....azok az átvirrasztott éjszakák, vizsgadrukk stb.....never ever....