Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: maga felé hajlik a ...

Euroman Előzmény: #767018

inkább mindig csak kis nyereséget/veszteséget tolerálok, mert nincs semmi havi fix jövedelmem 2012 Karácsonya óta....