Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

matgab részvényei

Re: nincs cím

#765958 matgab Előzmény: #765957

már +22%... :-), na innen már csak négyszereznie kell és máris pluszban leszek! :-)

Re: nincs cím

#765957 matgab Előzmény: #765945

rank progress ma már +17%...:-)

Egész szép az elmúlt pár nap a maga +31%, +20 %-a mellett...:-)

Re: nincs cím

#765956 matgab Előzmény: #765945

rank progress ma már +17%...:-)

Egész szép az elmúlt pár nap a maga +31%, +20 %-a mellett...:-)

Re: nincs cím

#765839 Janicroft Előzmény: #765829

Én nem értek hozzá, de szerintem a Raiffeisen kb 10 és 15 EUR között sávozik már több mint egy éve. Nekem 10,3-ról van tavaly januárból, nem adtam el 15-ért sem, ugyanaz a sztori mint a többi papíromnál, várom hogy menjen fel a csillagos égig. Ha most megint lejön 11 alá akkor lehet bővítek kicsit.

Re: nincs cím

#765837 matgab Előzmény: #765829

wincor +25%.

Rank progress a tegnapi +32% után ma is plusz 6%-on... Bárcsak nem 6,3 -ért hanem 0,633-ért vettem volna..

Re: nincs cím

#765829 matgab Előzmény: #765720

csak, hogy összezavarjam a piacokat...

Raiffeisen eladás.

Közel került a beker áramhoz és nem akartam megvárni amíg a gyenge olaj következtében megint 10,5 EUR lesz az árfolyam...

Na most akkor kíváncsi vagyok, hogy a tőkeemelésem hatása lesz erősebb, vagy a raffi eladásomé.

Vagy úgy fog esni a piac, hogy közben a raffi emelkedik??

Re: nincs cím

#765720 Janicroft Előzmény: #765684

Én 2 napja Coca Cola-t bővítettem 45.74-en, illetve Western Digital-t 49.10-en.

Ma pedig vettem Bank of America-t 13.67-en.

Jöhet a mélyrepülés :)

Re: nincs cím

#765682 matgab Előzmény: #765670

egy komolyabb összegű rövid távra tervezett tőkeemelést hajtottam végre ma a brokker számlámon.

Valszeg innentől fogva elkezd esni az olaj, az arany, a részvények, háború lesz és dögvész...

Re: nincs cím

#765651 matgab Előzmény: #765343

RANK Progress ma is +20%-on.

Bendegúz , csinálnál rá egy TA elemzést?

köszi

Re: nincs cím

#765343 matgab Előzmény: #765157

Rank progress +25%,

Raffi: 3,11%,

Richter +2,68,

K+S +2,73,

GG.us: +1,19

Gold miners ETF: +1,5%

AAPL: -0,1%

4IG: -0,25%

GME: -1,71% (csak hogy legyen top5 looser részvényből is

király nap!