Re: nincs cím
matgab Előzmény: #764524a randomban be van állítva vagy 100 részvény aminek az árfolyamát figyelem.
richtig minden nap enyém az egyik legrosszabbul (de inkább a legrosszabbul) teljesítő részvények egyike.
Ma a K+S -9,2%.
Tegnap Seadrill -20
De van olyan is, hogy a top 5 szarból 3-at is eltalálok...