Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #764524

a randomban be van állítva vagy 100 részvény aminek az árfolyamát figyelem.

richtig minden nap enyém az egyik legrosszabbul (de inkább a legrosszabbul) teljesítő részvények egyike.

Ma a K+S -9,2%.

Tegnap Seadrill -20

De van olyan is, hogy a top 5 szarból 3-at is eltalálok...