már +22%... :-), na innen már csak négyszereznie kell és máris pluszban leszek! :-)
már +22%... :-), na innen már csak négyszereznie kell és máris pluszban leszek! :-)
rank progress ma már +17%...:-)
Egész szép az elmúlt pár nap a maga +31%, +20 %-a mellett...:-)
rank progress ma már +17%...:-)
Egész szép az elmúlt pár nap a maga +31%, +20 %-a mellett...:-)
lengyel piacon kbcvel kereskedsz?
Azóta feleannyi is volt.
Pre-market-ben veszik rendesen most:
Én nem értek hozzá, de szerintem a Raiffeisen kb 10 és 15 EUR között sávozik már több mint egy éve. Nekem 10,3-ról van tavaly januárból, nem adtam el 15-ért sem, ugyanaz a sztori mint a többi papíromnál, várom hogy menjen fel a csillagos égig. Ha most megint lejön 11 alá akkor lehet bővítek kicsit.
wincor +25%.
Rank progress a tegnapi +32% után ma is plusz 6%-on... Bárcsak nem 6,3 -ért hanem 0,633-ért vettem volna..
csak, hogy összezavarjam a piacokat...
Raiffeisen eladás.
Közel került a beker áramhoz és nem akartam megvárni amíg a gyenge olaj következtében megint 10,5 EUR lesz az árfolyam...
Na most akkor kíváncsi vagyok, hogy a tőkeemelésem hatása lesz erősebb, vagy a raffi eladásomé.
Vagy úgy fog esni a piac, hogy közben a raffi emelkedik??
Én 2 napja Coca Cola-t bővítettem 45.74-en, illetve Western Digital-t 49.10-en.
Ma pedig vettem Bank of America-t 13.67-en.
Jöhet a mélyrepülés :)
Léci nézzél szét brazil vizeken - mit akarnál venni?
(Meg majd errefele is érdekelni fog a dolog, ha felhagynak a komunizmus építésével. Ő.Ő
:D és jön a mester, majd beint egy lompos f.szt a világgazdaságnak :)
egy komolyabb összegű rövid távra tervezett tőkeemelést hajtottam végre ma a brokker számlámon.
Valszeg innentől fogva elkezd esni az olaj, az arany, a részvények, háború lesz és dögvész...
+32%! :-) Már csak hatszoroznia kell és nullán leszek vele! ;-)
RANK Progress ma is +20%-on.
Bendegúz , csinálnál rá egy TA elemzést?
köszi
Rank progress +25%,
Raffi: 3,11%,
Richter +2,68,
K+S +2,73,
GG.us: +1,19
Gold miners ETF: +1,5%
AAPL: -0,1%
4IG: -0,25%
GME: -1,71% (csak hogy legyen top5 looser részvényből is
király nap!