Re: nincs cím 2016. március 23. 15:58 matgab Előzmény: #765670 egy komolyabb összegű rövid távra tervezett tőkeemelést hajtottam végre ma a brokker számlámon. Valszeg innentől fogva elkezd esni az olaj, az arany, a részvények, háború lesz és dögvész...