Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #765670

egy komolyabb összegű rövid távra tervezett tőkeemelést hajtottam végre ma a brokker számlámon.

Valszeg innentől fogva elkezd esni az olaj, az arany, a részvények, háború lesz és dögvész...