Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#720956 Bendeguz Előzmény: #720953

nagyon ATH-n akar ma zárni, de a forgalom nem érte még el a napi átlagot. esett ez már 10%-ot nyitáskor, akkor ragadtam be 47-ről :)

Re: nincs cím

#720953 rbbj11 Előzmény: #720949

én meg azon gondolkozom, 1-2 usd miatt már nem éri meg kockáztatnom? ki tudja, mi lesz nyitóra, réssel ugrás nagy ellenség

gondolkodom, hogy a sdrl…

#720951 Koffein

gondolkodom, hogy a sdrl-t le kéne cserélni nbg-re... habár ahogy elnézem a chartot, tisztán speki az egész, ha sikerül megegyezni, akkor duplázhat is a jelenlegi szintről...

Re: nincs cím

#720949 Bendeguz Előzmény: #720947

lci 10 percesen ezzel a mai cikkcakkal kerek 66-ra tette a célárat. rajta a kezem a gombon

Re: nincs cím

#720947 Bendeguz Előzmény: #720943

haha, a tesla ott van most, ahol vettem viccből gyj előtt :D bent hagyom a 249.99-es eladási árat.

Re: nincs cím

#720943 rbbj11 Előzmény: #720936

en már korábban eldobtam, annyira alulteljesített, ilyen áron meg már semmi értelmét nem látom visszavenni

Re: nincs cím

#720937 Bendeguz Előzmény: #720936

TMUS-t mindjárt elemzek. Mi legyen még? Írtatok párat hétvégén, de most az aktuális longos beszállokat szeretném feltárni :)

Re: nincs cím

#720935 Bendeguz Előzmény: #720929

10 perces charton pöccre kijön a tegnapi esésből a 161,8%-os célár a mai csúcsra :)

amúgy én se vágom mi lesz, de nagyon ékelődik. lehet a 64 lesz most az első nagyobb megálló?