Re: nincs cím 2015. február 19. 21:33 rbbj11 Előzmény: #720949 én meg azon gondolkozom, 1-2 usd miatt már nem éri meg kockáztatnom? ki tudja, mi lesz nyitóra, réssel ugrás nagy ellenség